معرفی مزرعه موجــــان

هولدینگ توسعه اقتصادی موجان (تام)، فعالیت خود را از سال 1372 با تاسیس شرکت مهندسی موجان آغاز نموده و تاکنون ده­ ها پروژه­‌ی زیست محیطی را طراحی و اجرا کرده­ است. هدف این مجموعه از ابتدا اشتغالزایی و سازندگی با تکیه بر دانش مهندسین و متخصصان داخلی بوده است و در این راستا در طی این سال­ها در حوزه­‌های مختلف اقتصادی فعالیت داشته است. این مجموعه فعالیت خود را در حوزه­‌ی صنایع غذایی با تاسیس شرکت صنایع غذایی موجان در سال 1396 و با هدف تأمین غذای سالم برای جامعه‌­ی ایرانی آغاز نموده. عمده فعالیت این شرکت در زمینه­‌ی پرورش دام و طیور، تولید محصولات گلخانه­‌های و تحت نام تجاری مزرعه موجان بوده است.

شرکت صنایع غذایی موجان در سال 1400 تحت نام تجاری مزرعه موجان با راه اندازی کارخانه­‌ی جدید خود در منطقه­‌ی شهرک صنعتی صفادشت استان تهران با دورنمای تامین کیفیت و تنوع بیشتر محصولات فعالیت خود را با شکل جدیدی آغاز نمود. این کارخانه با توجه به دانش مهندسی به روز شرکت، به عنوان یکی از مدرن­ترین کارخانه­‌های فرآورده­‌های گوشتی و غذای آماده شناخته می­شود و انواع محصولات مرغ و گوشت تازه و فرآوری شده، برگرها، محصولات سوخاری، سوسیس و کالباس، انواع غذای آماده و نیمه آماده و… را با توجه به ارزش سلامت و رضایت مصرف کننده به عنوان بالاترین اولویت مجموعه در دست تولید دارد.

نقاط قوت و وجوه تمایز:

  • تامین مواد اولیه­‌ی تازه و به­ روز مستقیما فارم­‌های مرغ گوشتی، پرورش دام و گلخانه‌­های مزرعه موجان.
  • تولید و بسته­‌بندی محصولات با بکارگیری ماشین­‌آلات و فناوری پیشرفته و روش‌­های کاملا بهداشتی زیر نظر متخصصان و مهندسین صنایع غذایی، کشاورزی و پرورش دام و طیور.
  • تولید محصولات کشاورزی بدون استفاده از کودهای مضر و آفت­‌کش­‌ها.
  • تولید مرغ گوشتی به شیوه­‌ی صنعتی بدون دخالت نیروی انسانی.
  • عرضه­ ی مستقیم محصولات (از مرحله ­ی پرورش و تولید تا فرآوری، بسته­ بندی و توزیع) که با حذف واسطه­ ها امکان ارائه­ ی مناسب­ترین قیمت­ ها را میسر ساخته است.

ارزش ها

احترام به حقوق مصرف کننده
صداقت و درستی در عملکرد
حفظ محیط زیست
رعایت اصول اخلاقی و کرامت انسانی کارکنان

ماموریت ها

ایجاد تحولی نوین در خلق طعم و مزه
تولید محصولات ارگانیک و سالم
ارائه ی محصولات با بالاترین کیفیت ممکن

چشم اندازها

توسعه‌ی فرآیند تولید محصولات کشاورزی ارگانیک، توسعه‌ی فرآیند پرورش دام و طیور و فرآیند تولید و فرآوری محصولات پروتئینی به منظور رسیدن به چرخه‌ی کامل در صنعت تولید محصولات پروتئینی تا سال 2025 میلادی.

اسکرول به بالا